Konkurs badacup2 firmy Samsung

Samsung Electronics Polska ogłasza start drugiej edycji konkursu na aplikacje mobilne na system operacyjny bada – badacup 2. Ten projekt to nie tylko szansa na wygranie atrakcyjnych nagród pieniężnych ale też zdobycia cennego doświadczenia zawodowego. Deweloperzy mogą zgłaszać swój udział w konkursie poprzez serwis www.badacup.samsung.pl do 31 stycznia 2012.

W tegorocznej edycji Samsung kładzie główny nacisk na rozwój środowiska deweloperów aplikacji i zaprezentowanie nowych narzędzi studentom uczelni technicznych. Na Wydziale AEiI Politechniki Śląskiej 17.10.2011 r. pracownicy Działu Badań i Rozwoju firmy Samsung przeprowadzili warsztaty przybliżające wiedzę z zakresu tworzenia aplikacji na system bada.

Szczegóły konkursu dostępne są pod adresem : http://www.badacup.samsung.pl­

Firma Samsung wypożyczyła Zakładowi Telekomunikacji Instytutu Elektroniki smartfony z systemem bada2.0 , które mogą zostać udostępnione studentom w celu przetestowania stworzonych przez siebie aplikacji przeznaczonych na konkurs badacup2. Osoby które chciałyby skorzystać z takiej możliwości mogą zgłosić się w tym celu do p.820.