Ogólnopolski konkurs dla studentów ABB IT Challenge

Centrum Systemów informatycznych ABB w Krakowie stworzyło szereg inicjatyw zaadresowanych do środowiska akademickiego w Polsce. Jedna z nich jest coroczny ogólnopolski konkurs dla studentów ABB IT Challenge.

IT Challenge to coroczny, ogólnopolski konkurs dla studentów organizowany przez Centrum Systemów Informatycznych ABB (ISDC).  W latach 2007-2012 ocenie podlegały prace dyplomowe z obszaru IT. Od roku 2013 konkurs odbywa się w zmienionej formule – stawia się na zespołową pracę nad innowacyjnymi projektami informatycznymi, które rozwiązują rzeczywiste problemy otaczającej nas rzeczywistości. Elementy, które będą najbardziej doceniane to: oryginalny i innowacyjny pomysł, umiejętność pracy zespołowej oraz ciekawa realizacja wybranego tematu.

Regulamin konkursu oraz dodatkowe informacje znajdują się na stronie www.itchallenge.pl