UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Smaller Default Larger

Celem Warsztatów SGS'2018 będzie, podobnie jak i w poprzednich ich edycjach, przegląd najnowszych kierunków badań naukowych prowadzonych w  tematyce półprzewodnikowych sensorów gazowych na świecie. Warsztaty SGS'2018 będą już dziesiątą jubileuszową edycją cyklicznej międzynarodowej konferencji naukowej organizowanej przez nasz ośrodek od 1998 roku. Warsztaty SGS'2018 będą międzynarodowym forum wymiany doświadczeń naukowych specjalistów z różnych światowych ośrodków naukowych w tej tematyce jako forum do szerokiej dyskusji naukowej, co ma szczególne istotne znaczenie dla młodych naukowców. Będą bowiem wyjątkową okazją do spotkania wybitnych specjalistów z wiodących światowych ośrodków naukowych z tej tematyki, z których wielu jest członkami komitetów redakcyjnych światowych czasopism naukowych z tej tematyki, co jednoznacznie świadczy o światowej randze naszej konferencji.

W dniach od 23 do 25 maja 2018 roku odbędzie się w Ostrawie konferencja Programmable Devices and Embedded Systems (PDeS) pod patronatem IFAC oraz IEEE. Tak jak w poprzednich latach Instytut Elektroniki jest współorganizatorem tej konferencji.

Więcej informacji znajduje się na stronie http://pdes-conference.eu

Zespół Mikroelektroniki i Nanotechnologii będzie organizatorem 42nd Conference of International Microelectronics and Packaging Society Poland Chapter (IMAPS 2018)

 

Strona konferencji:
www.imaps.aei.polsl.pl

Czas konferencji 23.09-26.09.2018

Miejsce konferencji:
Restauracja Hotel Biały Dom
ul. Karola Darwina 50
44-177 Paniówki
tel. (32) 323 85 52
http://www.hotel-bialydom.pl/paniowki/