Miło nam poinformować, że Robert Nawrath, student drugiego stopnia kierunku EiT został laureatem stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia w roku akademickim 2018/2019.

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Jarosław Gowin, przyznał 656 stypendiów studentom i 82 stypendia doktorantom. Kandydatury studentów i doktorantów z całej Polski ocenił zespół ekspertów reprezentujących różne dziedziny nauki i sztuki.

Pan Robert Nawrath był w roku 2017/18 aktywnym członkiem Studenckiego Koła Naukowego Elektroników. Pokłosiem prac w Kole było między innymi uzyskanie III miejsca w Międzynarodowym Konkursie Digilent Design Contest oraz opublikowanie swojego pomysłu w ramach międzynarodowej konferencji International Conference of Computational Methods in Sciences and Engineering (publikacja ukazała się w materiałach American Institute of Physics Conference Proceedings). Jak sam przyznaje, kieruje się słowami "wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia" Flp 4,13.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!