UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Smaller Default Larger

W dniu 18 listopada 2019 r. uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie wzięli udział w warsztatach organizowanych w Instytucie Elektroniki. Pracownicy Instytutu przygotowali dla nich zajęcia z następujących tematów:

  1. „Nie taki mikrokontroler straszny jak go malują... czyli jak dogadać się z mikrokontrolerem po polsku” – prowadzenie dr inż. Bernard Wyrwoł

  2. „Mikrosław Sterownik do usług - czyli jak z pomocą drabiny umyć samochód, okiełznać taśmociąg i napić się coca-coli” – prowadzenie dr inż. Mirosław Chmiel i dr inż. Andrzej Malcher

 prof. dr hab. inż. Ferdynand Wagner otrzymał tytuł Wybitnego Absolwenta Politechniki Ślaskiej

prof. dr hab. inż. Ferdynand Wagner otrzymał tytuł Wybitnego Absolwenta Politechniki Ślaskiej

  

Miło nam poinformować, że były pracownik Instytutu Elektroniki prof. dr hab. inż. Ferdynand Wagner otrzymał tytuł Wybitnego Absolwenta Politechniki Ślaskiej. Uroczystość wręczenia dyplomu oraz medalu odbyła się podczas inauguracji roku akademickiego.

W dniach 31.05.2019r. oraz 7.06.2019r. w Instytucie Elektroniki odbyły się warsztaty dla uczniów szkół średnich z miasta Żory. Organizatorami wydarzenia był Instytut Elektroniki oraz Fundacja TEANO z Żor, która popularyzuje naukę i przedsiębiorczość.